מנהיגות

 • א. חיים כצמן

  מנכ"ל

 • ב. עדי ימיני

  סמנכ"ל הכספים ומשנה למנכ"ל

 • ג. רמי וייסנברגר

  סמנכ"ל וחשב

 • ד. צבי גורדון

  סמנכ"ל השקעות

 • ה. מיה שטרק

  מנכל"ית גזית ברזיל

 • ו.אהוד ארנון

  יו"ר הדירקטוריון

 • ז.זהבית כהן

  דח"צ

 • ח.שמואל האוזר

  דירקטור

 • ט.לימור שופמן

  דירקטור

 • י.עדי ערמוני

  דירקטור

 • כ.מודי קניגסברג

  דירקטור

הנהלה

5 שקופיות בסליידר זה. הכנס על ידי מקש טאב
 • חיים כצמן0
  א

  חיים כצמן הוא המייסד, המנכ"ל ובעל השליטה בגזית גלוב בע"מ (TASE:GZT). בתפקידו כמנכ"ל גזית גלוב, מר כצמן מוביל את פעילותה הגלובאלית, ומנהל פעילויות של חברות בנות עם נכסי נדל"ן בשווי כולל של 11 מיליארד דולר, בארה"ב, בקנדה, באירופה, בישראל ובברזיל. מר כצמן הוא גם המייסד, המנכ"ל ובעל השליטה בנורסטאר החזקות בע"מ (TASE: NSTR) חברת האם של גזית גלוב והיה המייסד ויו"ר פעיל של NYSE: EQY) Equity One Inc) קרן REIT מובילה שהתמקדה במרכזי קניות עירוניים, אותה הקים מר כצמן בשנת 1992 ואשר בשנת 2017 התמזגה עם Regency Centers, ויצרה קרן REIT מובילה בתחום המרכזים מסחריים מעוגני סופרמרקטים בארה"ב. בשנים 1992 עד 2006, מילא מר כצמן שורה של תפקידים ב- EQY, בינהם כמנכ"ל ולאחר מכן כיו"ר EQY עד לשנת 2017. בשנים 2000 עד 2017 כיהן מר כצמן גם כחבר במועצת המנהלים של (First Capital Realty Inc.‎ (TSX: FCR, החברה המובילה בקנדה בבעלות, פיתוח וניהול מרכזי קניות מעוגני סופרמרקטים ובתי מרקחת, כאשר בין השנים 2000 עד 2015 כיהן כיו"ר FCR. בשנת 2008, בעקבות השקעה של גזית גלוב, מונה מר כצמן ליו"ר (Atrium European Real Estate (VSX/Euronext Amsterdam: ATR, חברת נדל"ן מובילה בבעלות, פיתוח וניהול מרכזי קניות במרכז ובמזרח אירופה. בשנת 2010, מונה מר כצמן ליו"ר (Citycon Oyj (OMX: CTY, החברה המובילה בענף מרכזי הקניות בסקנדינביה, אשר מחזיקה במרכזי קניות במדינות סקנדינביה ובמדינות הבלטיות. מר כצמן הוא חלוץ בענף ההשקעות והפיתוח בקמעונאות, חבר המועצה הבינלאומית למרכזי קניות (ICSC), בהתאחדות הלאומית של קרנות נדל"ן (NAREIT), בשולחן העגול לנדל"ן ובהתאחדות המשקיעים הזרים בנדל"ן (AFIRE), וכן שימש כנאמן של מכון Urban Land Institute - ULI. מר כצמן זכה בפרס יזם השנה של ארנסט & יאנג לשנת 2010 בתחום שירותי נדל"ן ובנייה בפלורידה. מר כצמן הוא בעל תואר LLB מבית הספר למשפטים באוניברסיטת תל אביב, ומשמש נאמן במועצת הנאמנים של אוניברסיטת תל אביב. מר כצמן פעיל בתחום האזרחי, פילנתרופ ותומך בארגונים רבים. בשנת 2011, הקים את מכון הנדל"ן גזית גלוב במרכז הבין־תחומי בהרצליה, תכנית אקדמית מחקרית שמתמקדת בחדשנות וביזמות בענף הנדל"ן, אשר מציעה תואר שני בנדל"ן עם התמתחות בדיור, בשימושי קרקע ובמימון נדל"ן.

 • עדי ימיני1
  ב

  עדי ימיני מונה לתפקיד סמנכ"ל הכספים של החברה במהלך שנת 2015. מר ימיני הצטרף לגזית גלוב בשנת 2013 וכיהן כראש המטה של בעל השליטה בקבוצה ויו"ר הדירקטוריון דאז, חיים כצמן. במסגרת זו רכש היכרות עמוקה עם החברות הבנות והנהלותיהן, וכן לקח חלק פעיל בפעילות המיזוגים והרכישות של הקבוצה. קודם לכן כיהן מר ימיני במשך כשלוש שנים כחשב של אזורי החוף המערבי ודרום מזרח (פלורידה) ב-Equity One , חברת הבת האמריקאית של גזית גלוב. בתפקיד זה היה אחראי על החשבות של יותר מ- 60 מרכזים מסחריים של החברה בהיקף של כ- 1.7 מיליארד דולר, המייצרים הכנסות מהשכרה נטו (NOI) של יותר מ- 100 מיליון דולר בשנה. לפני שהצטרף לקבוצת גזית גלוב, כיהן מר ימיני במשך כשבע שנים כרואה חשבון בפירמת ראיית החשבון הגלובלית דלויט בארה"ב, כאשר בתפקידו האחרון כיהן כמנהל צוות בקרה של חברות בינלאומיות, בעיקר בתחומי הנדל"ן. ימיני סיים בהצטיינות לימודי ראיית חשבון ומערכות מידע בטכניון של וירג'יניה (Virginia Tech) והוא רואה חשבון אמריקאי מוסמך משנת 2005.

 • רמי וייסנברגר2
  ג

  רמי וויסנברגר מכהן כסמנכ"ל וחשב החברה החל ממרץ 2011. מר וייסנברגר הצטרף לחברה בשנת 2004 כחשב החברה. מר וויסנברגר מוביל את מחלקת החשבות והדיווח והתמודד בהצלחה יתרה עם השינויים הרבים שתחום זה עבר במהלך השנים. משנת 2000 עד שנת 2004 כיהן מר וויסנברגר בתפקידי ניהול ובקרה ב .Ernst & Young מר וויסנברגר הנו רואה חשבון מוסמך וכן מחזיק בתואר ראשון במנהל עסקים מהמכללה למנהל בתל אביב

 • צבי גורדון3
  ד

  צבי גורדון מכהן כסמנכ"ל ההשקעות של גזית גלוב החל מחודש יולי 2017. מר גורדון הצטרף לקבוצת גזית בחודש יולי 2015 כסמנכ"ל מיזוגים ורכישות וכראש מטה יו"ר דירקטוריון החברה. בנוסף, מר גורדון מכהן כסמנכ"ל השקעות של נורסטאר החזקות אינק. החל משנת 2016. טרם הצטרפותו לגזית, מר גורדון כיהן כמנהל השקעות ב- The Davis Companies, קרן השקעות פרטית אמריקאית בנדל"ן. מר גורדון מביא עימו ניסיון של למעלה מעשור בתחום הניהול, ההשקעות והנדל"ן. מר גורדון סיים בהצטיינות תואר בוגר באוניברסטית בינגהמטון ובעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בפיננסים, מאוניברסיטת מסצ'וסטס המכון הטכנולוגי, בית ספר סלואן.

asdasdsad
 • מיה שטרק4
  ה

  מיה שטרק, מונתה למנכ״לית גזית ברזיל בשנת 2013 ועובדת בקבוצה למעלה מתריסר שנים. תחת ניהולה בנתה גזית ברזיל פורטפוליו מובחר עם נכסים אורבניים שאינם ברי תחליף והחברה התפתחה והפכה לאחת החברות הדומיננטיות בסאו פאולו. גב' שטרק בעלת תואר Executive MBA מאוניברסיטת נורת' ווסטרן – קלוגוהיא נבחרה כאחת מהמנכ"לים המובילים על ידי Forbes Brasil 2018 .

חברי דירקטוריון

7 שקופיות בסליידר זה. הכנס על ידי מקש טאב
 • אהוד ארנון.8
  ו

  אהוד ארנון, יו"ר הדירקטוריון, שימש עד לאחרונה כנשיא ומנכ"ל בנק דיסקונט ניו יורק, הוביל את הבנק לרווחיות וליוזמות עסקיות חדשות. בעברו שימש כחבר הנהלה וראש החטיבה העסקית בבנק דיסקונט ישראל בו הוביל שורה של פרויקטים מחוללי שינוי. ארנון, בעל תואר ראשון בכלכלה ויחסים בינלאומיים ותואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. כיהן בתפקידים שונים ובהם: ראש האגף העסקי, של HSBC ישראל. כמו כן כיהן בתפקידים בכירים בבנק הפועלים לרבות; מנהל סקטור בחטיבה העסקית, מנהל מערך סחר חוץ, דובר ואחראי על הפרסום ומנהל סניף סן פרנסיסקו.

 • זהבית כהן.9
  ז

  זהבית כהן היא מנהלת שותפה ומנכ"לית משרד אייפקס פרטנרס ישראל בע"מ. זהבית הובילה והשתתפה במספר עסקאות מפתח כולל בזק, תנובה, פסגות ופרדיים. זהבית משמשת כחברת הנהלה של חברות הבת של אייפקס וקודם לכן שימשה כיו"ר ההנהלה של תנובה ופסגות. טרם הצטרפותה לאייפקס פרטנרס, שימשה זהבית כמשנה למנכ"ל IDB אחזקות וכסמנכ"ל כספים בקבוצת IDB. בעבר שימשה כסמנכ"לית בבנק צ'ייס מנהטן והיתה חלק מהמחלקה הבינ"ל למיזוגים ורכישות בחברת רו"ח הבינ"ל קופרס אנד ליברנד. זהבית משמשת גם כמרצה לכלכלה וראיית חשבון בבי"ס וורטון, אוניברסיטת פנסילבניה, מאז שנת 1988. זהבית היא בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת דיוקיין; תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת פיטסבורג ותואר שני נוסף מבי"ס וורטון, אוניברסיטת פנסילבניה.

 • שמואל האוזר.10
  ח

  פרופסור שמואל האוזר הוא משנה נשיא לענייני מחקר בקריה האקדמית אונו. היה בעבר דיקן הפקולטה למנהל עסקים בקריה האקדמית אונו, והוא משמש גם כפרופסור מן המניין בביה"ס לניהול באוניברסיטת בן גוריון. בשנים 2011-2018, האוזר היה יו"ר הרשות לניירות ערך בישראל. בתקופה זו, האוזר שימש גם כיו"ר משותף של המוסד לתקינה חשבונאית בישראל, חבר בוועדה המייעצת של המפקח על הבנקים, וחבר הועדה המייעצת של רשות שוק הון המפקחת על הביטוח ועל חיסכון לטווח ארוך. האוזר שימש גם חבר בוועדת הריכוזיות בשוק ההון, וחבר בוועדה להסדרי חוב בשוק ההון. בשנים אלה האוזר הוביל יותר מ- 100 תיקוני חוק ורפורמות משמעותיות והיה אחראי על ההחלטות לנהל את תיקי החקירה בעשרות תיקים משמעותיים. לפני מינויו כיו"ר רשות ני"ע, האוזר שימש כיו"ר של חברת שירותי עשיית שוק בבורסה בתל אביב, יו"ר ומנכ"ל בחברת ייעוץ בתחומי מסחר, יו"ר בחברה לגיוס הון-סיכון, דירקטור בשני בתי השקעות ודירקטור בחברת הדירוג מעלות. במקביל לכל אלה, הפעילות האקדמית של האוזר היתה אינטנסיבית במיוחד בתחומים של ממשל תאגידי, אקטיביזם של משקיעים מוסדיים, רגולציה בשוק ההון ושיטות מסחר.

 • לימור שופמן.11
  ט

  עו"ד לימור שופמן גוטמן הינה עו"ד בכירה (23 שנים) בעלת מומחיות וניסיון רב בתחומי שוק ההון, דיני ניירות ערך ודיני תאגידים. לימור הינה ראש מחלקת שוק ההון, חברות וניירות ערך במשרד עורכי הדין מטרי מאירי ושות'. לפני הצטרפותה למשרד מטרי מאירי ושות' בשנת 2015, לימור היתה שותפה במשרד עורכי הדין גולדפרב, זליגמן ושות', שבו שימשה כסגנית ראש מחלקת שוק ההון. לימור הינה בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר אילן.

 • עדי ערמוני.12
  י

  פרופסור אביעד (עדי) ערמוני הוא מייסד ונשיא חברת KBIS LTD חברת תוכנה מובילה שפיתחה ומיישמת מגוון של תוכנות מבוססות בינה מלאכותית לניהול וניתוח אוטומטיים של מגוון פעילויות מורכבות בעיקר בתחומי הביטוח והבריאות. פרופ' ערמוני הינו חוקר ומרצה בתחומי מערכות המידע ובין יתר תפקידיו שימש כדיקן בית הספר למנהל עסקים, הקים את תוכנית התואר הראשון בניהול מערכות מידע ואת תוכניות התואר השני במערכות מידע ומדעי הנתונים במסלול האקדמי של המכללה למנהל.

 • מודי קניגסברג.13
  כ

  מודי קניגסברג מכהן כדירקטור חיצוני, יו"ר ועדת ביקורת וחבר בוועדת השקעות בקופת הגמל "גל" ו- "כלנית" של הסתדרות המורים; דירקטור חיצוני וחבר בוועדת ביקורת ותקציב וועדת ההשקעות בקרן הפנסיה וקופת התגמולים של הסוכנות היהודית; דירקטור חיצוני, יו"ר ועדת ביקורת וחבר בוועדת השקעות בקופת הגמל של הסתדרות המח"ר. בעברו כיהן קניגסברג כמנהל נציגות פיבי שוויץ, מנכ"ל בנק בינלאומי שוויץ וכמנכ"ל בנק לאומי מיאמי. קניגסברג בעל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב.

 • חיים כצמן

  חיים כצמן הוא המייסד, המנכ"ל ובעל השליטה בגזית גלוב בע"מ (TASE: GZT). בתפקידו כמנכ"ל גזית גלוב, מר כצמן מוביל את פעילותה הגלובאלית, ומנהל פעילויות של חברות קשורות ושל חברות בנות עם נכסי נדל"ן בשווי כולל של 11 מיליארד דולר בארה"ב, בקנדה, באירופה, בישראל ובברזיל. מר כצמן הוא גם המייסד, המנכ"ל ובעל השליטה בנורסטאר החזקות בע"מ (TASE: NSTR), חברת האם של גזית גלוב, והיה המייסד ויו"ר פעיל של אקוויטי 1 בע"מ (NYSE: EQY), קרן REIT מובילה שמתמקדת במרכזי קניות עירוניים, שאותה הקים בשנת 1992 ואשר התמזגה עם Regency Centers בשנת 2017, להקמת קרן REIT המובילה בארה"ב. בשנים 1992 עד 2006, מילא מר כצמן שורה של תפקידים, בהם מנכ"ל ולאחר מכן יו"ר של חברת EQY. כיום, מר כצמן כיהן בתפקיד סגן יו"ר (Regency Centers (NYSE: REG. בשנים 2000 עד 2017 מר כצמן גם היה חבר במועצת המנהלים של First Capital Realty Inc.‎ (TSX: FCR), החברה המובילה בקנדה בבעלות, פיתוח וניהול מרכזי קניות מעוגני סופרמרקטים ובתי מרקחת. הוא שימש כיו"ר FCR בשנים 2000 עד 2015. בשנת 2008, בעקבות השקעה של גזית גלוב, מונה מר כצמן ליו"ר Atrium European Real Estate (VSX/Euronext Amsterdam: ATR), חברת נדל"ן מובילה בבעלות, פיתוח וניהול מרכזי קניות במרכז במזרח אירופה. בשנת 2010, מונה מר כצמן ליו"ר Citycon Oyj (OMX: CTY), החברה המובילה בענף מרכזי הקניות בסקנדינביה, אשר מחזיקה במרכזי קניות במדינות סקנדינביה ובמדינות הבלטיות. מר כצמן הוא חלוץ בענף ההשקעות והפיתוח בקמעונאות, חבר המועצה הבינלאומית למרכזי קניות (ICSC), בהתאחדות הלאומית של קרנות נדל"ן (NAREIT), בשולחן העגול לנדל"ן ובהתאחדות המשקיעים הזרים בנדל"ן (AFIRE), וכן נאמן של מכון Urban Land Institute - ULI. מר כצמן זכה בפרס יזם השנה של ארנסט ויאנג לשנת 2010 בתחום שירותי נדל"ן ובנייה בפלורידה. מר כצמן הוא בעל תואר LLB מבית הספר למשפטים באוניברסיטת תל אביב, ומשמש נאמן במועצת הנאמנים של אוניברסיטת תל אביב. מר כצמן הוא מנהיג ידוע בתחום האזרחי, פילנתרופ ותומך בארגונים רבים. בשנת 2011, הקים את מכון הנדל"ן גזית גלוב במרכז הבין־תחומי בהרצליה, תכנית אקדמית מחקרית שמתמקדת בחדשנות וביזמות בענף הנדל"ן, אשר מציעה תואר שני בנדל"ן עם התמתחות בדיור, בשימושי קרקע ובמימון נדל"ן.